SHOP NUTot 3 cadeautjes in je mandje bij aankoop vanaf €80Zonnige vooruitzichtenBij bestelling van minimaal €60 krijg je van ons een handig reisformaat van onze Broad Spectrum Radiance Cream SPF50+ cadeau.
0
Mijn BABOR
Mijn BABORNIEUWTopsellerProductlijnenGezichtAmpullenHuidanalyseTreatmentBABORWERELDHighlights
Miriam
MiriamIk schrijf vanuit thuis blogs over beauty, mode, gezondheid, mindfulness en duurzaamheid. Ik houd me met name bezig met onderwerpen op het gebied van huidverzorging, Clean Beauty en cosmetica met werkstoffen. Ik vind het heerlijk om nieuwe producten te ontdekken, deze uit te proberen en hun effecten te observeren. Voor elke huidbehoefte is er de juiste oplossing en het juiste product. En hoe kan ik dat beter doen dan met mijn lievelingsmerk BABOR? Er komen nog veel spannende onderwerpen aan en ik kijk er erg naar uit om mijn ervaringen en gedachten met jullie te delen. toon meer artikelen
Vergelijkbare artikelenEen lichter alternatief voor foundation? We got you!Onze nieuwe BB Cream: meer dan alleen maar een getinte dagverzorgingEen lichter alternatief voor foundation? We got you!
Natuurlijk? Natuurlijk!De nieuwe herfst/winter AGE ID trendkleuren 2020/2021Natuurlijk? Natuurlijk!
Ready for the Beach Bar?Complete the Look met een perfecte zomerse verzorging en passende make-upReady for the Beach Bar?
Zo ziet de anti-aging voor beginners verzorgingsroutine van model Kristin Gebert eruit met BABOR!Anti-aging voor beginnersZo ziet de anti-aging voor beginners verzorgingsroutine van model Kristin Gebert eruit met BABOR!
Alles wat mama's en hun huid nodig hebbenTHE PERFECT ME-TIMEAlles wat mama's en hun huid nodig hebben
Nu een e-mail schrijven
Productzoeker starten