SHOP NUTot 3 cadeautjes in je mandje bij aankoop vanaf €80Zonnige vooruitzichtenBij bestelling van minimaal €60 krijg je van ons een handig reisformaat van onze Broad Spectrum Radiance Cream SPF50+ cadeau.
nieuwe productensets & aanbiedingenwaardebonnencadeau-ideeën
CorinnaIn de ochtend genietend van mijn eerste kop koffie naar het nieuws luisteren om goed geïnformeerd aan de dag te beginnen – dat is echt helemaal mijn ding. In het kader van mijn opleiding tot commercieel medewerker biedt BABOR mij de kans om mijn passie voor "beauty" met anderen te delen. Tijdens mijn tijd bij Online Business mocht ik enkele artikelen schrijven voor het magazine om jullie tips te geven over hoe je je huid nog beter kunt verzorgen – voor nóg meer welzijn!
toon meer artikelen
Vergelijkbare artikelenWelke kleur past bij mij en bij de huidige trend?Lippenstift & lipglossMijn huid heeft dorst: DOCTOR BABOR ampullen voor alle huidtypesSINJA'S LIVE BUY SHOPPINGHet zijn de beauty-lievelingen van boogstar novalanaloveFarina Opoku in de Beauty Talk met BABORPowersets voor alle huidtypes: thuis of op reis, dit is professionele huidverzorging op zijn bestFULL SET POWEREen gelijkmatige, bruine kleur dankzij de peeling voor het zonnenLichaamspeeling