Gratis ampullenDoe uzelf een plezier met een set van 3 DOCTOR BABOR ampullen bij een aankoop van minimaal 70 EUR.
0
Mijn BABOR
Mijn BABORNIEUWTopsellerProductlijnenGezichtAmpullenHuidanalyseTreatmentBABORWERELDHighlights
Jil
JilAl enkele jaren duik ik in mijn persoonlijke blogs dieper de wereld van beauty in. Inmiddels vind ik het heerlijk om me dagelijks te laten inspireren door allerlei beautynieuws, zowel privé als zakelijk. Het liefste kijk ik op Instagram en Pinterest, voortdurend op zoek naar input die jullie net dat beetje MEER biedt. Jullie alledaagse leven door middel van beauty hacks net wat gemakkelijker en, zo mogelijk, nóg mooier maken – daar haal ik mijn voldoening uit. Dat is bij BABOR heel goed mogelijk in mijn functie als Content Manager. Naast het magazine schrijf ik ook voor de nieuwsbrief allerlei spannende artikelen. Meld je dus gauw aan, als je dat nog niet gedaan hebt. :) toon meer artikelen
Vergelijkbare artikelenWintertijd is treatmenttijd!Vind nu je perfecte BABOR TreatmentWintertijd is treatmenttijd!
THIS OR THAT?Serum of ampul?THIS OR THAT?
Als less more is - de herfst blijft natuurlijk (mooi)SKINIMALISM FIRSTAls less more is - de herfst blijft natuurlijk (mooi)
Natuurlijk? Natuurlijk!De nieuwe herfst/winter AGE ID trendkleuren 2020/2021Natuurlijk? Natuurlijk!
Wat is de nieuwe Stress Defence Mushroom Cream?Wat doet een crème op basis van paddenstoelenextracten voor mijn huid?Wat is de nieuwe Stress Defence Mushroom Cream?
Begin nu met de chat
Nu een e-mail schrijven
Productzoeker starten